Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00 - 20:00

Сб-Нд:10:00 - 18:00

0
Мій кошик

Сортування:
за популярністю по даті спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Небезпечна бритва тривалий час зберігала свою монополію на ринку перукарських інструментів, паралельно проходячи серйозний еволюційний шлях, який у результаті привів нас до верстатів з кількома лезами, триммерів, шейверів та інших пристроїв.
Клинкова модель є шматком дуже гострого прямокутного металу з рукояткою. Хоча на перший погляд все досить просто, існує низка різновидів небезпечних бритв. Різні моделі можуть відрізнятися одна від одної формою, вагою чи способом застосування.
Хоча раніше подібний виріб собі могли дозволити лише професіонали, згодом небезпечна бритва стала атрибутом кожного джентльмена, що поважає себе. Ціна на брендові моделі і сьогодні залишається досить високою, однак у світі ще залишилися естети, що розглядають гоління як особливий чоловічий ритуал, який потребує дотримання всіх традицій. Зокрема використання небезпечного леза.
Сучасна небезпечна бритва зазнала певної модернізації та отримала більш сучасний зовнішній вигляд та ергономічний дизайн.
Небезпечна бритва може бути двох видів:

  • Важка
  • Напівпорожня

Важкі моделі характеризуються більшим терміном служби і вищою ціною, в той час як з напівпорожніми бритвами простіше справлятися новачкам, проте вони занадто схильні до пошкоджень, а їх леза можуть швидко затупитися. Гострота та міцність – ось основні параметри, що визначають якість небезпечної бритви.
В інтернет магазині Stylistbar.com.ua ви можете купити небезпечну брендову бритву, з доставкою по Україні, в м. Київ доставка здійснюється безкоштовно.Крім того, що небезпечна бритва дозволить вам перетворити ранковий процес гоління в справжнє шоу і принесе вам масу задоволення, вона має і деякі технічні переваги перед сучасними верстатами.
Наприклад, постійна рівномірна гострота лез. Такий ефект досягається за рахунок того, що меч слід заточувати перед кожним використанням бритви. Якість гоління буде однаково чудовою завжди. Досягти таких результатів, використовуючи змінні касети, просто неможливо.
Брендова небезпечна бритва може прослужити не одному поколінню чоловіків у сім'ї та передаватися у спадок. Так що при виборі даного верстата варто враховувати і фактор довговічності.
Останнім часом попит на небезпечні бритви почав відновлюватись. Цьому сприяє і поширення барбершопів і популярність бороди серед чоловіків. А також бажання деяких чоловіків торкнутися чогось первісного, відчути «гостроту» моменту.
Але є ряд покупців, яким виразно не підійде даний вид інструменту. До них входять ті, хто воліє голитися вранці поспіхом. Небезпечна бритва вимагає особливої ​​навички, твердої руки, часу на підготовку до процедури, а також певного догляду після гоління. Якщо ви хочете просто купити небезпечний «ніж» для гоління вранці, то висока ймовірність поранитися поспіхом або зовсім зіпсувати інструмент. Хоча, як показує практика, навчитися майстерності володіння цією небезпечною зброєю зовсім нескладно.
В інтернет-магазині Stylistbar.com.ua ви зможете здійснити покупку як вашої першої небезпечної бритви, так і професійного інструменту для повсякденної роботи в салоні. Ми рекомендуємо вам звернути увагу на дорожчі брендові екземпляри, оскільки вони будуть служити вам довго і не втратить ні свого зовнішнього вигляду, ні функціональності.

Вгору