Максимально комфортна робота перукаря-стиліста вимагає купити в інтернет-магазині професійний перукарський інструмент. Пропонуємо до вашої уваги перукарський інтернет магазин офіційний StylistBar і наш широкий асортимент інструментів, орієнтованих на роботу перукарів. Тут можна вибрати все потрібне, щоб облаштувати перукарський салон. Ми пропонуємо лише високоякісні вироби світових брендів. Ми працюємо з 2014 року і щодня прагнемо покращити комфорт кожного клієнта.
Головною особливістю нашого магазину є те, що продукція цікава та корисна не тільки для майстрів-професіоналів, але й для всіх споживачів, які цікавляться перукарським обладнанням. Продукція, представлена ​​в магазині, підходить як для салонів, так домашнього використання. Вся продукція сертифікована та має високі технічні характеристики. Ми гарантуємо високу якість та тривалий термін служби товару.
Дбаючи про зручність наших клієнтів, ми поділили весь асортимент на категорії, щоб легко знайти все, що вам необхідно. На сайті представлені необхідні пристрої необхідні для майстра-перукаря:

 

  • гребінці;
  • професійні фени;
  • випрямлячі;
  • плойки.


Сучасні технології не стоять дома. В індустрії краси багато з'являється новинок, покращених та вдосконалених можливостей. Наші консультанти підкажуть Вам все потрібне, також допоможуть у виборі.
Існує великий арсенал для роботи перукаря. Однак майстру-початківцю може бути складно розібратися у всьому різноманітті.Фахівці рекомендують придбати спочатку предмети першої потреби.
Інструменти для перукарів - це не лише запорука якості роботи майстра, а й його здоров'я та самопочуття. Щоб зробити правильний вибір та купити правильний перукарський інструмент, рекомендується звертати увагу на такі фактори:

 

  1. функціональні можливості, якими володіє певний інструмент чи пристрій;
  2. бажано звертати увагу на марку виробника, а також на матеріал;
  3. краще не заощаджувати на інструменті для роботи, і він прослужить Вам довгий час;
  4. слід звертати увагу на матеріал, з якого виготовлено предмет.

Наш магазин перукарських інструментів пропонує велику різноманітність товару. Однак слід пам'ятати, що такі речі не терплять недбалості. Належний догляд, а також дбайливе використання – це головні фактори, що дозволяють продовжити термін експлуатації перукарського обладнання. Все необхідне можна купити в інтернет-магазині StylistBar.

Сайт магазину працює по буднях з 09:00 - 18:00 та у вихідні з 10:00 - 15:00.
Приємних покупок разом із StylistBar!