При отриманні товару Ви перевіряєте його комплектність і відсутність дефектів. Повна комплектація виробу вказується в інструкції з експлуатації. У разі виявлення якихось проблем з продукцією, придбаною в нашому інтернет-магазині, Ви відправляєте його на сервісну діагностику.

Умови повернення та обміну

Гарантійне обслуговування здійснюється виключно у сервісних центрах магазину. При зверненні до сервісного центру обов'язкова наявність документів, що видавалися при купівлі та оригінальну упаковку товару (без неї товар обміну та поверненню не підлягають). Якщо коробка відсутня – сервісний центр не бере на себе відповідальність за зовнішній вигляд товару на час ремонту та всі відновлювальні роботи – платні.
Безкоштовний ремонт здійснюється виключно протягом терміну гарантії та за наявності коробки. Якщо гарантійний термін вийшов - ремонт здійснюється на платній основі.
Серійний номер та модель виробу повинні відповідати документам виданим при покупці.
Гарантія не стосується таких елементів: шнури, витратні матеріали або аксесуари, що йдуть у комплекті.
Якщо у Вас виникли якісь проблеми з придбаним у нашому магазині товаром, то необхідно звернутися до нас для з'ясування причини.
Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" товар належної якості можна повернути назад до магазину протягом 14 днів за умови, що ви ним не користувалися.
При поверненні або обміні товару витрати перевізників бере на себе покупець. Повернення коштів здійснюється лише на картку Приват Банку після отримання товару.
Після укладання сервісного центру можуть бути такі варіанти:

 

  • гарантійний ремонт;
  • заміна частини чи всього виробу, за наявності заводського дефекту;
  • відмова сервісного центру в ремонті (якщо порушено правила експлуатації)

Якщо вийшов гарантійний термін, а виріб перестав працювати з вини виробника - ми виконаємо ремонт на платній основі.