У сучасному світі аксесуарів для волосся є такі, які є справді універсальними. Наприклад, усіма відома щітка для волосся «брашинг», яка не тільки делікатно прочісує пасма, але й створює масу різновидів укладання. Саме вона стала справжнім хітом серед аксесуарів для волосся. Але який брашинг для волосся купити?

 

Що таке брашинг для волосся?

 

Перш ніж купити професійний брашинг для волосся в інтернет магазині, дізнайтеся про всі його особливості, а також визначтеся з бажаним результатом. Такий винахід поєднує в собі щітку для волосся, масажну гребінець і універсальний інструмент для укладки в парі з феном. Брашинг для волосся є щіткою круглої форми, яка має принцип витягування або навпаки накручування пасм під впливом гарячого повітря фена і укладальних засобів. Різноманітність видів укладання робить брашинг дуже популярним і затребуваним як у стилістів салонів краси, так і у жінок в домашньому побуті. А найширший асортимент дозволяє щітки для волосся купити швидко та легко. По суті, ця та ж гребінець для волосся, але більш удосконалена для вашої зручності та швидкого укладання. Зазначимо, що брашинг для волосся купити в інтернет-магазині СтилістБар дуже легко, адже наші менеджери завжди допоможуть визначитися з вибором.

 

Відмінності та різновиди брашингів між собою

 

Універсальність брашингу та його особлива популярність дозволяє йому постійно вдосконалюватись, завдяки чому у виготовленні використовуються різні матеріали та технології. Почнемо з того що розділимо цей вид гребінця на два основні типи: термостійкий брашинг і звичайний. Тут все дуже просто:

 

  • термостійкі мають безліч отворів для продування повітря і використовуються більше у укладанні волосся, ніж у звичайному розчісуванні пасм.
  • звичайний брашинг без отворів - це ідеальний масажний гребінець.

Типи основ брашингів виготовляються з різних видів матеріалів. Це може бути пластмаса, дерево, кераміка, метал. Найбільш якісними, ефективними та безпечними вважаються вироби з дерева та кераміки. Дерев'яний брашинг, крім натуральності, має безпечну дію на волосся. Керамічний з додатковим іоново-турмаліновим покриттям рівномірно прогріває волосся та зводить ризик пошкодження від контакту з гарячими температурами на мінімум.

Як дерев'яні так і керамічні брашинги не викликають неприємної статики волосся, чого не скажеш про недорогі брашинги з пластмаси та дешевого металу.

 

Який вибрати брашинг для волосся, дерев'яний чи керамічний?


 

Тут уже все залежить від переваг. Дерево подарує Вам природні відчуття від контакту з волоссям та шкірою голови, а кераміка більш довговічна. Більшість керамічних брашингів мають додаткові компоненти:

  • збагачення негативними іонами,
  • турмалінове напилення
  • та ін.

Такі компоненти посилюють захисну дію на волосся.

Коли виникає потреба купити брашинг для волосся, варто визначитися з його діаметром.

Для короткого волосся і чубчика підійдуть невеликі діаметром брашинги, для довгих - великі. У той же час брашинги з великим діаметром можуть створювати чудовий об'єм, а з маленьким завивати кінчики.

Наступним критерієм вибору брашингу є його щетина. Вона буває нейлоновою, натуральною чи комбінованою. Від різновидів щетини залежить бажаний ефект.


Наприклад, натуральна щетина, її зазвичай використовують з дикого кабана, надає волоссю блиску та гладкості. Вона м'якіша на відміну від нейлонової, завдяки чому брашинг з натуральної щетини відмінно впорається з витягуванням локонів, додатковим масажем шкіри голови. Жорсткість нейлонової щетини створює ідеальний варіант для завивки волосся та прикореневого об'єму. Якщо ви сумніваєтеся у виборі щетини, спробуйте варіант брашингу з комбінованою щетиною. Вище ми перерахували найголовніші складові професійного брашингу для волосся, на які варто звернути увагу при виборі аксесуарів. Але при покупці гребінця в інтернет-магазині варто враховувати деякі додаткові деталі.


Багато виробників та популярні бренди намагаються залучити жіночу аудиторію до свого продукту тим, що продумують деталі гребінця до дрібниць. Ось перелік додаткових нюансів, на які варто звертати увагу, тому що вони спростять та покращать використання брашингу у своїй практиці:

·        Ручка брашингу повинна бути зручною і мати спеціальну анатомічну форму. Додатковим плюсом є її прогумова основа.

·        Наявність у брашингу спеціального роздільника для пасм (може бути висувним або просто як наконечник)

·        Стильний дизайн - користуючись красивими аксесуарами, Ви візуально насолоджуєтеся процесом укладання.

·        Високоякісні та недешеві матеріали – не варто економити на брашингу, адже лікування пошкодженого волосся обійдеться набагато дорожче.

Як правильно укладати волосся брашингом?

 

Насправді укласти волосся брашингом одночасно легко і просто. Все залежить від практики. Якщо Ви робите це часто, то, напевно, у Вас є досвід і свої секрети. Згодом Ви пристосуєтеся до свого власного типу волосся. Для новачків ми розкриємо кілька корисних секретів укладання.

·       Перед укладанням вимийте волосся і висушіть на 50 -70%.

        Розподіліть рівномірно укладальний засіб або термозахисний спрей для волосся, щоб укладання збереглося максимально тривалий час, а волосся покрилося невидимим шаром захисної плівки при контакті з гарячим повітрям фена.

·        Розділіть волосся на кілька зон, наприклад на 4 або більше, залежно від вашого вміння і тільки потім приступайте до роботи з кожною зоною.

·        Перш ніж працювати з довжиною проробіть прикореневий об'єм: для цього підніміть брашингом волосся біля кореня і направляйте струмінь гарячого повітря саме в цю зону.

·        Для ефекту гладкого волосся: пасма потрібно витягувати брашингом від кореня до кінців волосся паралельно в парі з феном, для завивки волосся навпаки накручувати на основу брашинга пасмо одночасно просушуючи і прогріваючи пасма феном зверху.

·         При укладанні волосся брашингом варто до кінця просушити волосся, не залишаючи сирих і мокрих пасм, а в кінці закріпити результат лаком і за бажанням підкреслити деякі пасма гелем.

Догляд за брашингом у домашніх умовах

 

Будь-яка гребінець потребує постійного очищення. Якщо Ви купили круглу щітку і після її використання помітили, що настав час його почистити, напевно у Вас виникне питання: як почистити брашинг. Термобрашинг чистити досить легко: його можна мити в теплій мильній воді із застосуванням щіточки, а ось комбінований або брашинг із натуральною щетиною буде складнішим в очищенні. Через щільне розташування щетинок, волосся, пил та залишки укладальних засобів застряють сильніше і міцніше. Для їх видалення використовуйте гострі підручні предмети, а ось для загального чищення стандартний мильний розчин.

На сьогоднішній день, купити гребінець стало найпростіше, адже великий асортимент дає можливість вибрати найнеобхідніше. У нашому інтернет-магазині СтилістБар ви можете підібрати аксесуар для волосся будь-якого типу і нехай укладання завжди буде в насолоду.