Багато хто припускає, що випадання волосся взимку і навесні - нормальний процес, виправданий зниженням одержуваних вітамінів у несезон, але чи так це насправді? Чому випадає волосся і як з цим боротися? Чи допомагає шампунь від випадання волосся?

          

 

Дисбаланс у гормонах

Однією з найпоширеніших причин випадання волосся є дисбаланс у гормональному фоні. Наш організм починає страждати та сигналізує про це різноманітними способами: від висипань на шкірі в несподіваних місцях та збільшення ваги до випадіння волосся.

Найпоширенішим випадком є ​​недостатня кількість гормону естроген, головне завдання якого підтримувати здорове зростання волосся та зміцнювати його зсередини. Але якщо у вашому організмі спостерігається з надлишком гормони андрогени (це чоловічий тип гормонів), то волосся стане ламким, сухим і втратить колишній блиск. Щоб не займатися самолікуванням, краще перевірити стан організму у лікаря – кілька аналізів та проблема може бути вирішена. Підтримувати результат можна, використовуючи шампунь від випадіння волосся.

    

 

Регулярний стрес

Чим частіше ваш організм відчуває стрес, тим більша ймовірність, що причина випадання волосся саме в цьому. Стрес також впливає на рівень гормонів андрогенів у нашому організмі. Також він погіршує режим сну, провокує нездорові харчові звички та позбавляє нас розкішної шевелюри. Нещодавно ми писали про найкращі засоби, щоб відновити волосся і надати їм блиску.

Нестача заліза

Якщо в організмі є недостатня кількість заліза, то з'являється така хвороба, як анемія. А саме залізо сприяє правильному виробленню білка, який є життєво необхідним харчуванням для цибулин волосся, їх зміцненню та здоровому зростанню. Слідкуйте за тим, щоб у вашому раціоні регулярно з'являлися гіркий шоколад, сочевиця, шпинат, кешью та, звичайно, печінка. Якщо з якихось причин ви не вживаєте в їжу ці продукти, використовуйте аптечні вітаміни, які відновлюють рівень заліза в організмі.

          

 

Неправильна робота щитовидної залози

Правильний метаболізм регулюється саме щитовидною залозою, що контролює вироблення білків та кисню. При прояві дисбалансу, спричиненого неправильною роботою щитовидної залози, фолікули волосся руйнуються, від чого локони випадають.

 

Невелика кількість вітаміну В12

Якщо ви помітили, що часто почуваєтеся втомленими, але при цьому не висипаєтеся, варто перевірити свій організм на достатню кількість вітаміну B12, дефіцит якого сприяє уповільненню еритроцитів. Саме вони допомагають розподілити кисень так, щоб фолікули були міцними та здоровими. На жаль, такою проблемою часто страждають люди, які відмовилися від м'яса та яєць.