Незважаючи на привілеї, які дає зовнішності чорний відтінок волосся, у житті кожної пекучої брюнетки настає період, коли хочеться кардинально змінити колір волосся у світліші відтінки. Сьогодні поговоримо саме про те, як зробити вихід із чорного кольору волосся, набутого різним фарбуванням за будь-який період часу.

Що означає бути брюнеткою? Звичайно ж, виділяться з натовпу ефектним і яскравим чином, сяяти і бути фатальною красунею, ловити на собі погляди оточуючих, завдяки магнетизму, який випромінює чорна копиця блискучого волосся.

Бути брюнеткою це завжди модно, але часом можуть з'явитися вагомі причини повернути натуральний колір волосся або стати трохи молодшим завдяки світлим пасмам. Вам також може здатися, що чорний став з часом виглядати досить нудно і нарешті пора розбавити його світлішими контрастами.

 

Мінуси та плюси фарбування волосся у чорний колір

Варто враховувати, що попелясто чорне волосся личить в основному молодим жінкам і припускають здорову доглянуту шкіру, оскільки чорний колір, як рамка підкреслює недоліки шкіри і поганий колір обличчя. До того ж чорний колір личить тим, чий природний кольоротип зовнішності зобов'язує темних відтінків волосся. Чим старша жінка, тим світліше волосся потрібне для підкреслення моложавості обличчя.

Чорний колір найчастіше виглядає плоским, за рахунок високої щільності пігментів і тому що не має варіацій відтінків, поряд з блондом та каштаново-русо-рудою палітрою. Тим не менш, у брюнеток є і свої плюси - неймовірний блиск волосся, якщо волосся здорове і доглянуте. Магію сяйва і блиску відмінно передає укладання волосся локонами, особливо якщо була задіяна плойка babyliss для створення кучерів або прасок для випрямлення волосся - саме тоді магічний дзеркальний блиск чорного волосся вражає своєю красою.

Якщо чорне волосся пофарбоване багаторазово побутовим барвником з мас маркету, наприклад, популярними фарбами: Garnier, Palette, Syoss та іншими в каштаново-шоколадній палітрі, згодом колір на кінцях і по довжині поступово стає чорним. Така ситуація виникає через постійне нашарування пігменту при повторному фарбуванні, і видалити його з часом стає все складніше. Плюс до всього, непрофесійні барвники розроблені для різного типу волосся, наприклад з сивиною, саме тому його роблять дуже інтенсивно пігментовано-насиченими. Інша річ барвники з професійної лінійки. Так само, як купити шампунь та бальзам професійної лінії – значить вирішити конкретну проблему та завдання по волоссю, так і професійний барвник має у своєму складі менше пігменту, щоб майстер сам зміг індивідуально складати пропорції при фарбуванні.

 

 

 

Вихід із чорного в русявий: Поради та рекомендації експертів

Повернути натуральний колір волосся після фарбування в чорний вже не вийде, але можна наблизити його до відтінку натурального шляхом змивки чорного кольору і наступним фарбуванням в русявий колір волосся. Спеціальна кислотна змивка, яка випускається як косметичний продукт у багатьох іменитих брендів косметики для волосся, для того, щоб зробити процедуру з нею в домашніх умовах або в салоні краси в руках досвідченого колориста, прискорить вихід із чорного волосся і наблизить Вас до бажаного результату.

 

Змивка кольору: Як зробити правильно і чи варто?

На сьогодні це досить ефективна і поширена процедура, яка дозволяє виходити з чорного кольору поступово і дбайливо, ніж знебарвлення чорного волосся. При цьому не слід думати, що після змивки Ви станете миттєво русявою. Результат змивки – це руді та каштанові тони, які згодом коригуються, за рахунок додаткового фарбування або на другому етапі проводиться знебарвлення волосся з подальшим тонуванням. Кислотна змивка передбачає процедуру, яка прибирає завдяки кислотам косметичний пігмент з кутикули волосся, але не до кінця. За допомогою кислот руйнуються зв'язки в молекулі кольору, потім вони видаляються шампунем з високим ступенем лугу та гарячою водою. Коли волосся занадто забите пігментом, і потрібен вихід із чорного кольору волосся за допомогою кислотної змивки потрібно не одна процедура. З метою безпеки варто пам'ятати, що кислотну змивку наносимо тільки на відросле волосся і не торкаємося шкіри голови. Щоб провести процедуру в домашніх умовах, слід провести кілька етапів.

 

 

Змивка кольору етап перший - видалення пігменту з кутикули волосся

  1. Підготуйте пластикову мисочку для фарбування та гумові рукавички;
  2. Змішайте в ємності емульсію, що відновлює, і каталізатор в пропорції 1 до 1;
  3. Нанесіть суміш на волосся, відступаючи від коренів 1 см;
  4. Зверху одягніть шапку з поліетилену та укутайте волосся рушником додатково прогріваючи та створюючи тепловий ефект;
  5. Витримайте суміш на волоссі протягом 20 хвилин, потім ретельно змийте протягом п'яти хвилин під гарячою водою;
  6. Потім Вам знадобиться професійний шампунь глибокої очистки. Обов'язково слід промити волосся шампунем глибокої очистки, для цих цілей не підходить звичайний шампунь;
  7. Процедуру миття шампунем з гарячою водою слід повторити протягом п'яти разів, добре прополіскуючи волосся;
  8. Не слід тримати емульсію більше 20 хвилин. Дія кислот на руйнування пігменту припиняється протягом 20 хвилин.

Змивка кольору етап другий – нейтралізація пігменту

Оскільки після змивки Ви тонуватимете волосся, слід нейтралізувати відновник, який був використаний у першому етапі видалення пігменту. Якщо цього не зробити відновник руйнуватиме молекулярні пігменти кольору нового фарбування. Якщо після першого етапу змики Ваше волосся досі виглядає чорним, слід повторити процедуру змивки через 2-4 тижні. А поки в цей проміжний період активно доглядайте та відновлюйте волосся, у цьому Вам допоможуть найкращі маски для волосся з професійної серії. Зверніть увагу на формули з кератином та аргановим маслом.

 

Вихід із чорного в блонд

Вихід із чорного в білий колір волосся, є однією з найскладніших у роботі колориста. За один раз стати блондинкою не вийде і потрібно бути готовою до кількох сеансів із перервами відновлення волосся між ними. На жаль, без шкоди для волосся не обійтися, але і тут можна цю шкоду мінімізувати, якщо здійснювати ретельний, лікувально-відновний догляд за освітленим волоссям.

Існує два способи, які дозволять стати білявкою жінкам, забарвленим у чорний колір волосся. Перший - це змивка кольору кислотами та подальше освітлення волосся, а другий - безпосередньо освітлення чорного кольору волосся порошком у кілька етапів. Варто оцінювати всі ризики, адже перш ніж стати блондинкою з брюнетки, Ваше волосся відчутно втратить здоров'я та красу. Видаляючи чорний колір, змивка так само сушить кутикулу, а знебарвлення її просто руйнує.

 

Як провести знебарвлення чорного, фарбованого волосся?

Для того щоб стати блондинкою, раніше забарвлені в чорний колір локони, краще звернутися до грамотного колориста. Майстер розпитає Вас про історію фарбувань і зробить відповідні висновки. Він індивідуально і грамотно підбере барвник і пропорції, але найголовніше - розробить Вашу особисту схему відновлення волосся, допоможе підібрати домашній догляд за освітленим волоссям, що дуже важливо не тільки для того, щоб бути блондинкою, але й мати гарне волосся після всіх перенесених маніпуляцій виходу із темних відтінків. Якщо Ви все-таки вирішили зробити процедуру в домашніх умовах, запасіться знаннями та терпінням.

  1. Для початку варто придбати спеціальні професійні продукти для освітлення та фарбування волосся, не слід бігти в найближчий масмаркет і економити на недорогих засобах. Вам знадобиться професійна пудра, що освітлює, на 7-8 тонів, окислювач, рукавички, миска для фарбування, затискачі для волосся, а також необхідно купити професійний фен, для прогріву волосся і посилення освітлювальної реакції. Надалі такий фен стане Вам у нагоді по догляду за травмованим волоссям.
  2. При освітленні чорного, раніше фарбованого волосся, процедуру освітлення волосся проводимо в кілька етапів. Перший етап - освітлювальну суміш, розведену 3 - 6% оксидом, наносимо на довжину волосся, відступивши від коренів на кілька див.
  3. Результат освітлення – це 4-5-6 рівень тону з рудим фоном освітлення, його ми тонуємо вибраним відтінком для усунення та нейтралізації рудини, потім залишаємо волосся у спокої для відновлення мінімум на два тижні та більше (близько місяця – півтора). У цей період потрібно ретельно доглядати волосся, даючи їм харчування і вологу. Для підтримки кольору можна застосовувати шампуні, що тонують, і барвники без аміаку.
  4. Другий етап освітлення має на увазі повторне знебарвлення волосся, найчастіше при якому можна вийти в блонд на 8-9 рівні, з подальшим тонуванням. Іноді, залежно від результату попередніх фарбувань волосся та ступеня накопичення чорного пігменту, буде потрібний і третій етап освітлення волосся природно з проміжками в один місяць для відновлення волосся.
  5. Після того як були проведені всі маніпуляції з волоссям, по видаленню чорного пігменту за допомогою пудри їм потрібне глибоке лікування та реконструкція. Чи варто згадувати про те, що тонування в потрібний відтінок просто необхідно, щоб заповнити порожнечі в кутикулі волосся і надати їм красивий світлий відтінок.

 

Вихід із чорного меліруванням

Незважаючи на всі перераховані вище методи виходу з чорного кольору в світлий, можна використовувати і третій метод, досить щадний в порівнянні з повним освітленням. Колорування і мелірування чорного волосся надасть їм світліший і різноманітніший відтінок, дозволить виглядати волоссю більш багатогранно і об'ємно. Якщо Ви хочете просто надати волоссю відблиски і освітлити його на кілька тонів - найщадніше фарбування в цьому випадку буде мелірування на фольгу всього на один-два-три тони світліше за вихідний колір волосся. Іншим методом служить попередня кислотна змивка чорного кольору волосся з наступним меліруванням і колоруванням волосся. Ну і найагресивнішим, але найбільш освітлюючим методом буде вибір на користь попереднього знебарвлення та подальшого мелірування волосся з перервами для відновлення.

 

Вихід із чорного кольору волосся шляхом різних схем колорування

Колористи розробили на сьогодні безліч способів фарбування, які дозволяють у стислі терміни змінити чорний колір волосся або зробити його різноманітнішим.

  • Розтяжка кольору на чорному волоссі. Для цього потрібно зробити легке, щадне знебарвлення частини волосся, відступаючи від коренів на 10- 20 см, залежно від побажань. Можна освітлити тільки кінчики, що візуально зробить чорний колір не таким плоским. Потім освітлену частину волосся слід затонувати у вибрану гаму – це можуть бути як натуральні, природні відтінки, так і сміливі креативні кольори на кшталт – салатовий, фуксія, рожевий, синій, бузковий, фіолетовий, баклажан, попелястий блонд та інші.
  • Освітлення передніх пасм. Такий легкий і простий варіант дозволить зробити обличчя свіжішим, а образ більш цікавим та грайливим.

 

Вихід із чорного – відрощування натурального волосся

Багато брюнетки замислюються про те, як просто відростити чорне забарвлене волосся і виглядати при цьому натурально і не вульгарно, кому ж підійде такий метод:

 

  • Якщо будь-які маніпуляції щодо зміни чорного кольору волосся методом змивки, освітлення та тонування не для вас;
  • Якщо Ваше волосся тендітне, ламке і хворе - тобто просто не витримає численних змивок і фарбуючих маніпуляцій;
  • Якщо Ваше волосся від природи темне;
  • Якщо у Вас немає грамотного майстра-колориста та відповідних засобів для виходу з чорного кольору волосся.

 

Для того, щоб комфортно вийти з чорного кольору волосся просто відрощуючи його, слід пам'ятати, що можна зіткнутися з деякими негарними нюансами, наприклад світлими відрослими корінням, які виглядають просто потворно. Для цих цілей підійдуть спреї для коріння волосся. Якщо від природи Ваше волосся темне – то можна сміливо відрощувати його, не стикаючись із суттєвою різницею пофарбованого та натурального локону. Для згладжування легкої різниці можна використовувати нешкідливі барвники, що тонують, у вигляді масок і шампунів для надання їм однорідного відтінку. Як натуральні барвники можна придивитися до популярної басми і хні (але пам'ятайте, що після таких фарбуючих засобів, дуже важко використовувати не натуральні фарби - може вийде зелений та інший небажаний результат).

Вихід із чорного кольору волосся – догляд у домашніх умовах

Видалення чорного пігменту з волосся найбільш швидкими та дієвими, але при цьому агресивними методами передбачає подальше відновлення волосся професійними засобами та процедурами в салоні краси. Тим не менш, догляд за волоссям, що підтримує і відновлює, можна і потрібно робити в домашніх умовах. Для цих цілей достатньо:

  • Правильне та щадне очищення волосся з подальшим харчуванням у вигляді маски та бальзаму з професійної серії;
  • Періодичні масляно-вітамінні обгортання;
  • Догляд за кінчиками волосся – періодична стрижка та харчування емульсією;
  • Безпечне сушіння та укладання волосся – використання термозахисту та стайлерів з новітнім покриттям (кераміка, титан, турмалін), фена з функцією іонізації;
  • Використання гребінців для масажу коренів, щадного розчісування та розплутування волосся зі спеціальної щетини;
  • Прийом вітамінів та повноцінне харчування для підтримки краси волосся зсередини;
  • Адекватний питний режим – для наповнення волосся вологою зсередини.

Якщо наважитеся самостійно виходити з чорного кольору, то варто подбати про кисті, рукавички та ємності для фарби. пропонуємо вам ознайомитися з торговою маркою Framar, яка виготовляє якісні аксесуари для фарбування, наприклад, як Набір колориста Tropic Vibes Kit Тропічні флюїди FRAMAR. Він складається з:

- 3 базові пензлі для фарбування в соковитому та стильному дизайні "Тропічні флюїди";
- 3 мисок, що з'єднуються в яскравих кольорах;
- 2 зручні професійні затискачі для волосся;
- 50 листів витяжної фольги, 12,5х28 см.
Все, що потрібно для фарбування.

 

Рекомендації у цій статті наведено для ознайомлювального характеру. Перед використанням будь-якої з них, проконсультуйтеся з майстром, щоб уникнути несподіваних результатів, адже кожен випадок виходу із чорного кольору волосся – індивідуальний!