Багато покупців у процесі вибору професійної праски для волосся стикаються з питанням: "чому пластини праски "не сходяться"?". У цій статті ми розглянемо будову професійних стайлерів для випрямлення волосся та відповімо на це питання.

Зверніть увагу на рисунок 1а, який показує умовну будову випрямляча з ідеальним змиканням при складеному вигляді. Саме так уявляють праску покупниці, вибираючи стайлер для волосся. Але зверніть увагу, як відкриваються пластини з такою будовою (рисунок 1б).

 

Розкриваючись, пластини утворюють нерівномірний зазор, що говорить про різний тиск на пасмо волосся, коли ви починаєте вирівнювати її. Виходить, щоб отримати ідеально гладке пасмо, без заломів і пухнастості в деяких місцях, знадобиться багаторазове проходження гарячою праскою. А якщо ж мова взагалі йде про густе волосся, то відбуватиметься "закусування" з боку початку пластини.

Щоб компенсувати такий недолік, багато виробників випускають праски з плаваючими пластинами, які мають додатковий хід із зазором 2-3 мм. Якщо ж пластини зафіксовані, то на випрямлення волосся йтиме набагато більше часу, а стан локонів з кожним укладанням - погіршуватиметься.

 

      

 

Які прасування для випрямлення волосся краще?

Сучасні прасування випрямлення завивки волосся мають більш вдосконалену будову, яку ви можете розглянути на зображенні 2а.

При такій будові, нерівномірному зазорі під час змикання між пластинами утворюється невеликий простір, а при розімкнутому стані - пластини розміщуються абсолютно паралельно відносно один одного. Завдяки цій конструкції, при випрямленні, тиск виявляється рівномірно, що, у свою чергу, робить більш ефективний вплив, а значить - вам потрібно менше часу на укладання.

Також, ваше волосся буде менш схильне до частого гарячого впливу за раз, оскільки прогрівання відбувається рівномірно.

 

      

 

То який краще купити праску для випрямлення волосся?

Зазначимо, що, завдяки сучасній конструкції, не має вже значення, плаваючі пластини в прасці чи ні, оскільки така будова праски сприяє правильному і рівносильному тиску на локони від коренів до самих кінчиків - волосся після випрямлення праскою стає гладким і блищить.

Підводячи підсумки, варто акцентувати увагу на тому, що, вибираючи безпечну праску для щоденного випрямлення, свій вибір краще зупинити на сучасних моделях, у тому числі прасках з плаваючими пластинами. Так ви не тільки прискорите процес випрямлення, але і збережіть своє волосся здоровим і доглянутим.

      

Рекомендуємо використовувати засоби термозахисту для волосся перед кожним використанням прасування, навіть якщо воно максимально безпечне.